24.03.2019Projekt młodzieżowy z Programu „Równać Szanse”
„I-grając z ogniem” w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie


24 marca 2019 roku był kolejnym ważnym punktem w harmonogramie, który odznaczyli uczestnicy projektu „Igrając z ogniem”, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Kulturalne Euro-art działające przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie na drodze do wielkiego finału.

Coraz cieplejsze słońce zachęca do większej ilości ćwiczeń i włożenia jeszcze większego wysiłku w zajęcia z doskonalenia swoich umiejętności fizycznych. Posługiwanie się poi, wachlarzami czy kijami ogniowymi nie jest wcale takie proste i wymaga dużej koncentracji i umiejętności manualnych. Dlatego młodzież, która uczestniczy w projekcie ćwiczy w każdej wolnej chwili.

Grupa jest wspierana przez pasjonatów tańca z ogniem, którzy podsuwają młodym adeptom różne ćwiczenia i pomysły na układy taneczne a także dbają o bezpieczeństwo uczestników i sprzętu.

Projekt „I-grając z ogniem” jest realizowany dzięki pozyskaniu przez Stowarzyszenie Kulturalne Euro-Art dofinansowania w Programie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności - „Równać Szanse 2018 - Regionalny Konkurs Grantowy”, realizowanym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.


Strona główna
o bibliotece
katalog książek
Katalog powiatowy
Kronika
Artykuły
Kontakt
Dyskusyjny Klub Książki
Stowarzyszenie Bibliotekaży Polskich
Biblioteki powiatu kępińskiego
Projekt Potworowski - nowe okno
Biograficzna baza osób - nowe okno
Wielka Orgiestra Świątecznej pomocy
Stowarzyszenie Euroart
Leszek Dąbrowski
Region Wielkopolska - nowe okno
Biuletyn informacji publicznej - nowe okno